Falcao může změnit prostředí a prát se s Giovincem, Ibrahimovičem či Villou o krále střelců MLS

Zaoceánskou soutěž Major League Soccer, ve které působí například Bořek Dočkal, David Villa, Sebastian Giovinco, Zlatan Ibrahimovič, Bastian Schweinsteiger či Bradley Wright-Phillips, by si mohla brzy vyzkoušet další v Evropě známá hvězda.

Falcao může změnit prostředí a prát se s Giovincem, Ibrahimovičem či Villou o krále střelců MLS

Možnost zahrát si poprvé v kariéře MLS dostal dvaatřicetiletý muž, který už si vyzkoušel, jak chutnají nejvyšší soutěže v Argentině (River Plate), Portugalsku (Porto),Spanělsku (Atlético Madrid), Anglii (Manchester United i Chelsea) a samozřejmě Francii (Monaco), kam přišel před necelými pěti lety za úctyhodných 60 milionů eur.

Ofenzivní reprezentant Kolumbie, jenž nastřílel v posledních dvou sezonách Ligue 1 devětatřicet branek ve čtyřiapadesáti startech, je za oceán váben Atlantou United, která mu už mu měla podle francouzského tisku dokonce předložit konkrétní nabídku.

V roce 2014 založenou Atlantu United vede někdejší stratég Barcelony či argentinské a paraguayské reprezentace Gerardo Martino a v současné době se mu na Mercedes Benz Stadium daří. V tabulce Východní konference jeho United vládnou před Columbusem a New Yorkem City.

Na Starém kontinentu by čekala krajana Jamese, Baccy, Ospiny a spol. prestižní Liga mistrů, v Americe zase boj o ligové vítězství. Jak se asi "El Tigre" rozhodne?