Jovoviče hřeje v kapse nová smlouva: Jsem rád, že klub ve mně našel posilu, kterou hledal

Jablonec na jaře šlape, je jako vyměněný a kromě trenéra Petra Rady, jenž se na severočeskou Střelnici vrátil před pár měsíci, je za to zodpovědný také šikovný záložník Vladimir Jovovič, který k tomu v odvetné části pomohl čtyřmi brankami a třemi asistencemi.

Jovoviče hřeje v kapse nová smlouva: Jsem rád, že klub ve mně našel posilu, kterou hledal

Klub Miroslava Pelty, který půjde do závěrečných dvou kol ze čtvrtého místa a stále je ve hře o místenu v Evropské lize, na svou oporu uplatnil opci a prodloužil mu kontrakt o další dvě sezony až do 30. června 2020.

Pokračování spolupráce těší i samotného kolegu Chramosty, Doležala, Hrubého a spol., který přitom zažívá svou premiérovou sezonu v České republice...

"Jsem rád, že klub ve mně našel posilu, kterou hledal. Myslím si, že jsem v Jablonci odehrál dobré zápasy a díky tomu mi klub nabídl prodloužení smlouvy," citoval web fkjablonec.cz bývalého hráče Crvene Zvezdy Bělehrad, OFK Bělehrad, Napredaku či Spartaku Subotica.

"V Jablonci se cítím dobře. Máme dobrý tým a dobré výsledky. Věřím, že konec sezóny bude ještě lepší. Musíme teď zvládnout závěr ligy a pak můžeme myslet na pohárové zápasy v nové sezóně," doplnil Jovovič, jenž debutoval v profesionálním fotbale již ve svých sedmnácti letech.

Třiadvacetiletý mladík Jovovič, jenž nosí na současné adrese číslo 25, je reprezentantem Černé hory, s tím, že v áčku nasbíral již osm mezinárodních vystoupení.