Ronaldův návrat do Manchesteru United? Mourinho prozradil, jak to možná bude!

Ronaldův návrat do Manchesteru United? Mourinho prozradil, jak to možná bude!

Už devět let hájí Cristiano Ronaldo barvy Realu Madrid a je zde zatím mimořádně úspěšný. Fotbalově však vyrostl v Manchesteru United. Po odchodu z Old Trafford fanouškům Rudých ďáblů slíbil, že se jednou vrátí. Je reálné, aby tento slib dodržel? A bude to třeba už teď v létě?

Manchester United se za těch bezmála devět let hodně změnil. A to zejména tak, že už jej netrénuje Sir Alex Ferguson, nýbrž José Mourinho, jenž na Old Trafford dokončuje druhou sezónu. Pro Ronalda by to ale nebyla nová trenérská tvář, dříve se spolu tihle dva muži setkali už právě v Realu Madrid, který "Mou" trénoval mezi lety 2010 a 2013. 

Média neustále psala, že Ronaldo a Mourinho mají spory. Když ale portugalský kouč odešel do Chelsea, tak nakonec vyplavalo na povrch, že se jednalo pouze o mediální hru a že spolu oba muži dobře vycházeli a vycházejí dodnes. I proto je Cristianův návrat o kapku reálnější, i když by CR7 radši hrál pod Fergusonem.

Pětinásobný vítěz Zlatého míče nikdy neřekl jediné křivé slovo na adresu Manchesteru United a stále má tento klub v srdci. V souvislosti s případným transferem však neustále opakuje: "Když jste v nejlepším klubu na světě, je těžké jej opustit. Mám Manchester United rád, ale tím nejlepším je momentálně Real Madrid a v současné době si nedokážu představit, že někam odejdu," prohlásil zhruba před dvěma lety. 

Mourinho si ale nemyslí, že se něco změnilo. "Hrozně rád bych Cristiana viděl opět v dresu Rudých ďáblů," přiznává! "Ale jsem téměř přesvědčen, že Real Madrid je pro něj tou nejlepší volbou. A zároveň si nedokážu představit, že by jej Bílý balet prodal," pokračoval Ronaldův krajan, jenž tak téměř vyvrátil všelijaké spekulace o návratu CR7 do Anglie.