Barca shání nového obránce a měl by se jím stát tenhle Francouz!

Jeden Messi v útoku nestačí, i když mu pomáhá Suaréz s Coutinhem. Úspěšný tým potřebuje mít jak kvalitní útok, tak i obranu. Právě tu by mohla vyztužit vycházející hvězda španělské Sevilly Clement Lenglet!

Barca shání nového obránce a měl by se jím stát tenhle Francouz!

Dvaadvacetiletý střední obránce podle důvěryhodného zdroje Mundo Deportivo, španělského deníku, se s katalánským gigantem dohodl na tříletém kontraktu. Přestoupit by měl už teď v létě. O hráče se dříve zajímal i Manchester United, ten ale konkrétní nabídku nepodal a to se nyní podařilo Barceloně.

Katalánci jsou prý se Sevillou dohodnutí na přestupu, který bude oficiálně zkompletován v létě. Lenglet strávil v Seville sezónu a půl a stihl nasbírat 47 ligových startů, většinou nastupoval v základní sestavě. Dříve působil ve francouzském Nancy, odkud pochází. Taktéž reprezentuje Francii i na mezinárodní úrovni, do A týmu se však zatím nedostal. 

Otázka však zní: Má takový hráč šanci se v A týmu prosadit? Jedno místo stopera má na 99% pro příští sezónu rezervované ikona klubu Gerard Piqué. Kdo jej ale doplní? Buď to bude Samuel Umtiti, Thomas Vermaelen nebo právě Clement Lengelt. Nikdo nic nedostane zadarmo, o základní sestavu se podle všeho strhne velký boj!