Přijde Schick o přímého konkurenta? Džeko by se mohl vydat dobývat MLS

Přijde Schick o přímého konkurenta? Džeko by se mohl vydat dobývat MLS

Tým Los Angeles FC, který se po prvních deseti duelech nové sezony drží na druhé příčce Západní konference, touží přivést do Kalifornie útočníka AS Řím Edina Džeka, který je nejlepším střelcem svého chlebodárce.

Vedení Vlků, které čekají v létě poutavé přípravné duely s Tottenhamem, Barcelonou a Realem Madrid, tak bude čelit další "malé bitvě" o udržení své bosenské opory. Již v zimním přestupovém okně totiž odvrátil tým z věčného města nájezd Chelsea a nyní je tady další hrozba...

List Gazzetta dello Sport píše, že nový klub MLS, jehož nejlepším střelcem je zatím mexický reprezentant Carlos Vela se šesti trefami, hodlá v létě nalákat někdejší ofenzivní eso Ústí nad Labem či Teplic do USA.

Zatímco konkurenční celek Galaxy před časem ulovil Zlatana Ibrahimoviče, LAFC na čele s trenérem Bobem Bradleym (dříve vedl Swansea City či Le Havre) doufají, že se dostanou k vyjednávání právě s bývalým hráčem Wolfsburgu a Manchesteru City, který má na kontě titul v bundeslize i dva primáty na ostrovech.

Třetí tým Serie A, který se se soutěžními boji loučí v neděli večer na hřišti Sassuola, se ale nevzdá jen tak snadno - jehov edení hodlá s dvaatřicetiletým borcem zahájit jednání o nové smlouvě. To vše kvůli tomu, aby ho přimělo setrvat v hlavním městě Apeninského poloostrova. Pro konkurenta Patrika Schicka se připravuje kontrakt až do roku 2021, kdy mu bude pětatřicet!