Kdo převezme ambiciózní Kladiváře v nové éře po Moyesovi? Favoritem je šéf Mascherana s Lavezzim!

Kdo převezme ambiciózní Kladiváře v nové éře po Moyesovi? Favoritem je šéf Mascherana s Lavezzim!

West Ham zakončil Premier League na podprůměrné třinácté pozici s pouhými deseti výhrami z osmatřiceti zápasů a notně negativním skóre 48:68.

I tato skutečnost měla vliv na to, že už u londýnského mužstva nebude pokračovat skotský manažer David Moyes, jehož nezachránil ani závěrečný triumf nad Evertonem a ve funkci nevydržel dlouho.

Od kádru, jehož součástí byli například Javier "Chicharito" Hernández, Arnautovič, Carroll, Evra, Hart nebo Zabaleta, se jednoduše čekalo více.

Hlavním kandidátem na uvolněné trenérské křeslo je podle serveru skysports.com čtyřiašedesátiletý chilský odborník Manuel Pellegrini, jenž by se tak mohl opět vrátit do Premier League po dvou letech.

Na ostrovech dosud vedl Manchester City, se kterým se rozloučil po třech letech kvůli čínskému celku Hebei CFFC a také proto, že na Etihad Stadium mířil Josep Guardiola.

Současný šéf Mascherana, Hernanese, Gervinha či Lavezziho je mistrem Premier League i dvojnásobným šampionem argentinské Superligy se San Lorenzem a River Plate. V minulosti vedl v LaLize také Málagu, Villarreal či Real Madrid.