Je to tady zas. Manchester City nabízí nekřesťanské peníze za tuhle hvězdu

Manchester City jakožto čerstvě korunovaný anglický král, tedy ten fotbalový, nechce prožít žádnou pomistrovskou kocovinu a vyhlíží další titul jak v Premier League, tak historicky první vítězství v Lize mistrů. A k tomu si samozřejmě chce přizpůsobit hráčskou základnu...

Je to tady zas. Manchester City nabízí nekřesťanské peníze za tuhle hvězdu

Citizens mají ve svém kádru několik mladých perspektivních es jako například Kevin de Bruyne, Leroy Sané či Raheem Sterling. K nim by se v létě mohla připojit současná hvězda londýnské Chelsea Eden Hazard, španělský mág ve službách Realu Madrid Francisco "Isco" Alarcon či "nový Messi" jménem Paulo Dybala.

Nejblíže mají Citizens ale k získání Hazarda. Tomu už podali nabídku, která se neodmítá. A podobně to prý cítí i belgický křídelník, jenž je podle důvěryhodných zdrojů připraven smlouvu podepsat!

A jak onen kontrakt vypadá? Hazard by si mohl týdně přijít na neskutečných 300 tisíc liber! Současný zaměstnavatel, tedy movitý ruský majitel Chelsea Roman Abramovič, vyplácí hvězdě anglické Premier League "pouze" 200 tisíc liber. I proto je Hazard připraven na nabídku kývnout. Zároveň ale touží po nové výzvě.

Nezáleží to ale pouze na něm. Přestup prvně musí schválit Chelsea, která se s Manchesterem City dohaduje na přestupní částce. I  tuhle překážku ale Citizens nejspíše přeskočí. Blues totiž nabízí 100 milionů za přestup a 35 milionů liber za případné bonusy, které by ale byly zveřejněny až při přestupu. Chelsea nabídku zvažuje, ale je pravděpodobné, že na ni kývne.