Meyer do Arsenalu? Německý talent prý barvy změní, ale zůstane v bundeslize

Spekulace kolem německého talentu dostávají reálné obrysy. Dvaadvacetiletý Max Meyer je obletovanou hvězdičkou Schalke, ale je zřejmé, že již v Gelsenkirchenu být nehodlá. V uplynulých týdnech se hovořilo o zájmu Liverpoolu, jednou nohou byl již v Arsenalu, ale nakonec se zdá, že setrvá Bundeslize.

Meyer do Arsenalu? Německý talent prý barvy změní, ale zůstane v bundeslize

V německé nejvyšší soutěži je talentovaný reprezentant spokojený a hodlá jen změnit klubové barvy. S touto informací přišel Goal.com, který poukazuje na fakt, že do hry o jeho zisk vstoupil německý klub, který se prý již se samotným hráčem domluvil na podrobnostech kontraktu.

Schalke by si rádo svou hvězdičku udrželo, ale názorové rozpory během sezóny vedly k tomu, že Meyer odmítl podepsat prodloužení kontraktu. Spekulovalo se o možnosti přesunu do Lipska, ale i tato varianta byla pouze mediální fámou.

Meyer se údajně domluvil s Hoffenheimem, který mu nabízí lukrativní smlouvu a zázemí v klubu, který si v příští sezóně zahraje Ligu mistrů. To se samotnému hráči zamlouvá, přestože Arsenal je kupříkladu zajímavější adresou, ale bez účasti v prestižní milionářské soutěži. Záložník Schalke by se tak v kabině mohl v nové sezóně potkávat s českým legionářem Pavlem Kadeřábkem.