Škrtel se vrací po dvou letech na ostrovy. K sobě si ho bere Gerrard!

Škrtel se vrací po dvou letech na ostrovy. K sobě si ho bere Gerrard!

Současný kapitán slovenského národního mužstva Martin Škrtel brzy opustí tureckou nejvyšší soutěž Süper Lig a po dvou letech se vrátí opět na ostrovy, na nichž řadu let figuroval na soupisce slavného Liverpoolu.

Příští zastávkou důrazného zadáka s minulostí v Trenčíně či Zenitu Petrohrad však nebude Premier League, nýbrž skotská Premiership a konkrétně tamní gigant Glasgow Rangers, který před pár týdny převzal stoperův spoluhrát z Anfield Road Steven Gerrard.

Právě legenda Reds měla sehrát zásadní roli v jeho rozhodnutí přijmout skotskou nabídku. Dalším faktorem pak byla skutečnost, že Jezdce z Ibrox Stadium čeká Evropská liga.

Jak zaznělo v médiu The Scottish Sun, oba kluby se dohodly na přestupové sumě 2,7 milionu liber, což je přes tři miliony eur.

Na nové adrese, kde chtějí v příští sezoně útočit na pětapadesátý titul klubové historie, by měl rodák z Handlové, který se účastnil světového šampionátu v roce 2010 i mistrovství Evropy v roce 2016, podepsat smlouvu na tři sezony až do 30. června 2021.