První defenzivní posila Bayernu, o které již rozhodl nový trenér Nico Kovač?

První defenzivní posila Bayernu, o které již rozhodl nový trenér Nico Kovač?

"Vesnický" Hoffenheim čeká v příští sezoně Champions League, ovšem může se tak stát již bez několika defenzivních opor včetně Pavla Kadeřábka.

Dalším, kdo by mohl kouči Julianu Nagelsmannovi zamávat, je 194 centimetrů vysoký obr Kevin Vogt, který začal být podle serveru bild.de spojován s Bayernem Mnichov.

Bavorského giganta z Allianz Areny co nevidět převezme šestačtyřicetiletý chorvatský odborník Niko Kovač, jenž dorazí do Mnichova ze své úspěšné frankfurtské mise a pozvolna už si začíná skládat svůj příští tým.

Šestadvacetiletý zadák, jenž nastoupil v této sezoně do jednatřiceti bundesligových duelů s bilancí devíti žlutých karet, uzavřel v kádru třetího celku peletonu z Rhein Neckar Areny druhý rok.

Před svým posledním transferem za 1,5 milionu eur oblékal trikoty Kolína nad Rýnem, Augsburgu a Bochumi, v jejímž dresu poprvé pronil do nejvyšší německé soutěže.

Bývalého mládežnického reprezentanta Německa bude čekat na nové adrese obrovská konkurence, posuďte sami: Hummels, Bernat, Boateng, Alaba, Süle, Rafinha a Kimmich.