Příbram ukáže své klenoty. U Litavky si zahrají Černý, Barák, Řezníček, Mašek či Matějů

Příbram ukáže své klenoty. U Litavky si zahrají Černý, Barák, Řezníček, Mašek či Matějů

Město, které před pár dny oslavilo postup do HET ligy, má před sebou exhibiční utkání odchovanců, jejichž jména jsou rozhodně lákavá a zahrnují i zástupce Udinese či Ajaxu Amsterdam.

Duel hráčů 1. FK Příbram proběhne u řeky Litavky v neděli od 17:00 a premiérově si proti sobě zahrají odchovanci středočeského celku, jehož dlouholetým vlastníkem je Jaroslav Starka.

Na toto utkání se těší a přislíbili účast hráči jako Tomáš Zápotočný, Miroslav Slepička, Tomáš Wágner, Antonín Barák, Aleš Matějů, Dominik Mašek, Václav Černý, Milan Mišůn, Tomáš a Pilíkovi, Jakub Řezníček, Jan Vošahlík, Antonín Fantiš, Patrik Brandner, bratři Kvídové, bratři Štochlové, Daniel Tarczal, Stanislav Nohýnek a mnoho dalších.

Na lavičkách budou tyto hráče koučovat jejich bývalí mladežničtí trenéři Jan Pechlák, Miloslav Lundák, Antonín Barák, Václav Černý, Josef Csaplár a Ervín Reichenauer.

Hlavním účelem exhibičního utkání je charitativní akce na získání finančních prostředků na pomoc při léčbě Vladimíra Mikuláše, který je dlouholetým členem realizačních týmů České fotbalové a futsalové reprezentace a v loňském roce mu byla diagnostikována amyotrofická laterální skleróza a Ely Fekoňové, čtyřleté rodačky z Příbramska trpící dětskou mozkovou obrnou .

"Přijďte fandit a podpořit dobrou věc. Těšíme se na vás," vzkázala hvězda záložní řady italského Udinese s krátkou minulostí ve Slavii.