Jemelka se nenechává unést blížícím se transferem: O zájmu Sparty nevím, ještě jsem se moc o nabídky nezajímal

Jemelka se nenechává unést blížícím se transferem: O zájmu Sparty nevím, ještě jsem se moc o nabídky nezajímal

Dvaadvacetiletý stoper Sigmy Olomouc Václav Jemelka kandiduje společně s teplickým Alexem Králem a letenským Jiřím Kulhánkem na Objev ligové sezony.

Není proto divu, že je střední obránce z hanáckého Androva Stadionu v hledáčku předních tuzemských značek a sledován je i zahraničními kluby.

"O Václava se zajímají největší české kluby a velmi zajímavé týmy ze zahraničí. Po skvělé sezóně spolu musíme citlivě naplánovat jeho budoucnost, záležet samozřejmě také bude na postoji Sigmy Olomouc," prozradil na webu sport.cz obráncův Agent Filip Zíka.

A co samotný perspektivní hráč? Ten samozřejmě o moc sdílnější nebyl. "O zájmu Sparty nevím, ještě jsem se moc o nabídky nezajímal," přiznal vytáhlý zadák.

Jemelka se nerozpovídal ani o tom, jestli by ho lákala nějaká zahraniční mise. "Nevím. Až oficiální nabídka přijde, možná o ní budu uvažovat. Ale není konec sezóny, máme ještě jeden zápas," připomněl na webu sport.cz klient společnosti Global Sports.

Zájem je i o Plška, Faltu, Housku, Kalvacha či Radakoviče, což kouče Václava Jílka kapku straší. "Nevíme, jestli dojde ke změnám. Pokud tým zůstane pohromadě, tak jsme ukázali, že sílu má. Nerad bych, abychom vyklízeli pozice a hráli zase o záchranu," vzkázal exsparťanský asistent, jehož mužstvo má jistotu kvalifikace do Evropské ligy.