Křídelník Bordeaux, o jehož služby má zájem Manchester United, Arsenal i Barcelona, je připraven na vyšší výzvy

Křídelník Bordeaux, o jehož služby má zájem Manchester United, Arsenal i Barcelona, je připraven na vyšší výzvy

Každá sezona se nese ve znamení nově se rýsujících hvězd a v té současné, která se před pár dny dočkala svého konce, se objevil další nadějný talent v podobě brazilského křídelníka Malcoma, jenž na sebe strhnul pozornost hned několika velkých klubů.

Jednadvacetiletý brazilský talent hájící barvy šestého celku tabulky Girondins Bordeaux je po skvělé sezoně připraven na další velkou výzvu. Malcom byl prakticky od zimního přestupového období spojován s přestupem hlavně do Manchesteru United, který se snažil a bude i nadále snažit přidat pravé křídlo do sbírky, ovšem on sám se k těmto spekulacím nijak nevyjádřil. To vše se změnilo až nedávno, kdy v přímém rozhovoru prozradil své ambice.

„Celou svou budoucnost jsem vložil do rukou svých agentů. Vše bude pochopitelně záležet i na vedení klubu, ale mým snem stejně jako všech hráčů, co hrají fotbal na té nejvyšší úrovni, je účast v Lize mistrů,“ pravil mladý hráč v rozhovoru pro Canal Plus. „Do té doby budu pokračovat ve svých výkonech a pokusím se být klubu nápomocný ve všech možných ohledech,“ podotkl, že je připraven odvádět stále dobrou práci i v případě, pokud se žádný přestup přes léto konat nebude.  

Jak se jeho situace bude nadále vyvíjet, to je prozatím ve hvězdách. Vzhledem k přestupovým spekulacím, které se objevily během minulého přestupového období a v průběhu jara, je nadějný Brazilec nejvíce spojován s přesunem do Premier League, kde na něho čeká horké křeslo u Rudých ďáblů. Celý tento přestup bude odvozen od několika dalších faktorů, mezi nimiž musíme počítat i s posilami, jež má José Mourinho kromě Malcoma také v hledáčku. Tím prvním je křídelník Chelsea Willian, tím druhým je křídelník Ajaxu Justin Kluivert. Ten je ale už v pokročilém stavu jednání s AS Řím.