Jarolím je spojován s exodem do Egypta. Před novináři se ale tvářil zaskočený

Jarolím je spojován s exodem do Egypta. Před novináři se ale tvářil zaskočený

Český reprezentační kouč Karel Jarolím je podle celé řady zdrojů blízko přesunu do Egypta. Zkušený stratég je spojován s tamním klubem Al Ahlí, přestože tuto zprávu zatím nepotvrdil a tváří se spíše zaskočeně.

Dlouhou dobu bojoval s českou generalitou o důvěru a nakonec u kormidla naší reprezentace pokračuje. Páteční debakl 0:4 s Austrálií mu ale na popularitě nepřidal a Jarolím se se svým kádrem dočkal nejvyšší porážky v historii samostatné české reprezentace.

Během rakouského soustředění, které je přípravou na podzimní Ligu národů, změří jeho tým ještě ve středu síly s Nigérií, která se na vrcholný turnaj v Rusku dočkala. Egyptská média ale přišla se zprávou, že by se Jarolím měl velmi brzy stěhovat do Káhiry, kde by měl převzít tamní klub Al Ahlí.

„Mě samotného ta zpráva zaskočila,“ vyjádřil se Jarolím před zvědavým českým tiskem a tvářil se, jakoby k žádnému jednání s egyptským klubem nedošlo. Server Egy Sport ale přišel se zprávou, že se český kouč již s vedením káhirského celku dohodl na podmínkách a nahradí současného kouče Hossama Al Badrího, který již jen čeká, až bude podepsána smlouva s novým trenérem.