Trávník o zájmu Plzně a Slavie: Neřeším to. Buď něco bude, nebo nebude

Trávník o zájmu Plzně a Slavie: Neřeším to. Buď něco bude, nebo nebude

Čtyřiadvacetiletý záložník Michal Trávník patří mezi velmi žádané zboží na českém trhu, přestože Jablonec nechce slyšet o jeho prodeji. Mezi největší zájemce patří Plzeň a Slavia, samotný hráč však přiznává, že se spekulacemi nyní nezaobírá a uvidí, jak se vše vyvrbí.

Jedna z klíčových tváří jarního úspěchu Jablonce tráví poslední dny s reprezentačním výběrem na soustředění v Rakousku. Ve středu ho čeká další střet s Nigérií, která se připravuje na světový šampionát v Rusku.

„Teď hráli s Anglií. Já osobně jsem na zápas nekoukal, ale něco už nám trenéři říkali. První poločas to z jejich strany bylo špatné, ve druhém na tom zas byli dobře. Takže si z toho musíme něco vzít, abychom je donutili hrát hůř jako v prvním poločase,“ přiznal Trávník, který se se svými spoluhráči pokusí zapomenout na ostudný debakl s Austrálií.

Po svém návratu z reprezentačního srazu by se měl připojit k Jablonci a za pár týdnů s ním začít letní přípravu na další sezónu, která čítá také účast v Evropské lize. Pokud tedy na severu Čech setrvá, protože zájemci jsou lační po jeho zisku.

„Budoucnost teď neřeším. Sezóna ještě není u konce, pak se možná bude něco řešit. Buď něco bude, nebo nebude. Teď jsem v pozici, že nemusím ani odcházet. Postup do Evropské ligy je hodně pozitivní, čeká nás něco nového a bude to svátek,“ dodal Trávník na reprezentačním srazu.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.