Náhradník Krejčí zatím o odchodu ze Serie A neuvažuje: Nechci utíkat, chci se o to ještě poprat

Zatímco ve své premiérové ligové sezoně na Apeninském poloostrově vynechal Ladislav Krejčí pouze jeden zápas z osmatřiceti a dohromady strávil na trávnících 2785 minut čistého času, v nedávno skončeném ročníku nasbíral pouhých dvanáct vystoupení (v základu figuroval dvakrát a naposledy v závěru roku 2017), což dalo jen 390 odehraných minut.

Náhradník Krejčí zatím o odchodu ze Serie A neuvažuje: Nechci utíkat, chci se o to ještě poprat

Ví, kdy ztratil důvěru trenéra Roberta Donadoniho? "Těžko říct, musím se zeptat jeho. Těch zápasů jsem moc neodehrál, tak nevím kdy. Bohužel jsem ji tuhle sezonu neměl, ale to už je za námi, je to minulost. Teď je důležité se připravit na sezonu, která bude a zase se dostat do základní sestavy," pronesl Deníkem Sport citovaný exsparťan.

Dvojnásobný mistr české nejvyšší soutěže by ze Stadio Renato Dall´Ara nerad utíkal po jednom nepovedeném roce. Alespoň takový je plán před letní přípravou. "Normálně začnu přípravu a chci se o to ještě poprat. Uvidíme, jak to bude vypadat v přípravě. Samozřejmě, když bych cítil, že ta šance není, tak bych hledal jiné možnosti. Skončil nám trenér, ještě nevíme, kdo bude jeho nástupce, ale určitě mu chci ukázat, že na to mám. První sezona se mi povedla, ta druhá bohužel ne. Vím, že se tam dá hrát, takže nechci utíkat," potvrdil na iSport.cz pětadvacetiletý křídelník.

S Boloňou 1909, kterou čeká první oficiální příprava až na startu srpna proti Norimberku, je aktuálně spojován nový stratég Pippo Inzaghi. Sám kolega snajpra Palacia o spekulacích ví, ale říká, že ještě není nic potvrzené. Úplně by do budoucna nezavrhoval ani hostování v Serii A či návrat do HET ligy, nicméně priorita je patnáctý tým tabulky, kde má kontrakt. "Kdyby to nevyšlo, tak moje agentura Sport Invest bude hledat nějaké varianty a potom se uvidí, jaké budou možnosti, kam jít či nejít. Já osobně se chci poprat o tu šanci v Boloni," uzavřel na stránkách Sport rychlonohý středopolař.