Očekávám posily, nebo odejdu, naznačila hvězda Chelsea

Očekávám posily, nebo odejdu, naznačila hvězda Chelsea

O tom, jak se věci mohou rychle změnit, ví londýnská Chelsea své. Jeden rok jste ligovým mistrem, druhý bojujete pouze o evropské poháry. Když už nám ale tato písnička začala hrát poněkolikáté za posledních pár let, jedna z hvězd kádru se rozhodla vystoupit a očekává nápravu podobné té, která přišla minulý rok. 

Pokud můžeme uvést jeden tým, který je se vždy nechá unést na vlně euforie po mistrovské sezoně, díky čemuž zaspí značnou část následujícího ročníku, pak je Chelsea jedním z nejlepších týmů ve svém oboru. Málokdo se ovšem může pochlubit takovým sebevědomím, aby vystoupil z řady a řekl svůj názor, a to i navzdory tomu, že za to bude kritizován. Eden Hazard je posledních pár měsíců silně spojován s odchodem z londýnského celku, i když on sám by přesto rád zůstal. Má však jednu podmínku. 

„Očekávám, že přijdou posily. V Chelsea jsem šťastný a rád bych tam i zůstal, ale musíme vyhrávat víc trofejí. Tato sezona je pro nás špatná, protože jsme se v ní nedostali do Ligy mistrů, a to je něco, co by se nám stávat nemělo. Chci s tímto klubem přemýšlet o velkých věcech a příští sezonu opět vyhrát Premier League, proto doufám, že se celá situace brzy změní,“ uvedl sedmadvacetiletý křídelník.

Otázkou zůstává, jestli vedení Blues jeho tužby vyplní. Ambice bohatého ruského vlastníka klubu byly vždy vysoké, avšak nyní se ani on sám nenachází v jednoduché situaci, tudíž se nedá pořádně předpovědět, kolik peněz na případné letní přestupy dostane trenér týmu , ba dokonce se ani pořádně neví, kdo jej v příští sezoně vůbec povede.  Zatím to vypadá, že hvězdy budou i nadále nakloněny současnému italskému kormidelníkovi Antonie Contemu, ovšem jestli si podobně jako loni nebude smět ukázat na všechny své vytoužené posily, asi ani on sám nebude moc spokojený.