Sparta se prý smiřuje, že ji Coufal neposílí. Podle Sportu by mohl na Letné zakotvit i Vondrášek

Sparta se prý smiřuje, že ji Coufal neposílí. Podle Sportu by mohl na Letné zakotvit i Vondrášek

V situaci pětadvacetiletého Vladimíra Coufala nastal obrat. Ačkoliv se ještě před pár dny zdálo, že zakotví v letenské Generali aréně, podle nejčerstvějších informací Deníku Sport se pravděpodobně zjeví ve vršovickém Edenu.

Zatímco v případě exlibereckého útočníka Josefa Šurala před pár lety sešívaní s rudými prohráli, tentokráte svého tradičního rivala zákulisně porazí.

Liberecký kapitán sice byl s pátým celkem HET ligy domluven na osobních podmínkách smlouvy, nakonec měl ovšem během víkendu i se svými agenty na poslední chvíli otočit a změnit názor zamířit právě k vicemistrovi.

Toho sportovně vede dvojice Jindřich Trpišovský a Jan Nezmar, které dobře zná ze svého působení na stadionu U Nisy a to by mu mělo v novém prostředí usnadnit adaptaci.

Podpis smlouvy se stále nezrodil, tento týden - po návratu z repre srazu - je však pravděpodobný. "Slavia mu nabídla víc. Sparta pak od toho ustoupila. Na Spartě berou jako hotovou věc, že Coufal nepřijde," citoval iSport.cz slova zdroje blízkého nejslavnější tuzemské značce, která letos půjde do druhého předkola Evropské ligy.

Ščasný, Rosický, Hapal a spol. musí pátrat po posile na pravý kraj defenzivní řady dále. Stejné médium spekuluje o třicetiletém krajním bekovi Teplic Tomáši Vondráškovi, jenž by však se svými 175 centimetry výškový průměr týmu nezvedl.

Bývalý hráč Ústí nad Labem už je součástí Sklářů ze Stínadel deset let a v první lize za ně odehrál více než 200 utkání. Dalších 19 duelů pak přidal v domácím poháru.