Sešívaný nákupní list obsahuje i Pospíšilova kolegu z kádru polského vicemistra

Sešívaný nákupní list obsahuje i Pospíšilova kolegu z kádru polského vicemistra

Slávistická soupiska aktuálně zahrnuje útočnou sílu ve složení Škoda, Tecl, Mešanovič a Necid. Dva až tři hráči však mohou během letní přestávky z Edenu zmizet a sportovní vedení vršovického "S" nepochybně jde po nových ofenzivních tykadlech.

Zatímco o rumunském útočníkovi ve službách Krasnodaru Andrei Ivanovi, který se v rucké Premier League vůbec neprosadil, už byla řeč před pár dny, na nemalém slávistickém seznamu by měl figurovat i další cizinec.

Je jím třiadvacetiletý rodák z Gdaňsku Przemyslaw Frankowski, jenž patří do širšího kádru polské reprezentace a již čtyři roky hraje Ekstraklasu v barvách Jagiellonie Bialystok, která je úřadujícím vicemistrem soutěže.

Bývalý hráč Lechie už nasbíral u našich severních sousedů 166 prvoligových vystoupení, což je na jeho věk velice slušný počin a ony starty navíc přetavil ve třiadvacet přesných zásahů.

V nedávno skončeném ročníku se týmový spoluhráč Martina Pospíšila zapsal do střelecké listiny čtyřikrát a u dalších pěti gólů svého mužstva asistoval.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.