Grizemann je v nedohlednu, ale Barcelona už je blízko náhrady za Iniestu

Grizemann je v nedohlednu, ale Barcelona už je blízko náhrady za Iniestu

Už celé týdny je francouzský kanonýr Antoine  Griezmann spojován s Barcelonou. Zatím se tak ale nestalo a uzavření smlouvy je v nedohlednu. Tvář madridského Atlétika sice veřejnosti sdělila, že jasno bude v jeho budoucnosti ještě před turnajem, ale vedení katalánského celku zatím nenalezlo recept, jak ho do svých řad nalákat. Dobrou zprávou ale je, že náhrada za Iniestu je již skoro podepsaná.

Grizemann naznačil před španělskými médii, že není nucen vyhřáté místečko v Atlétiku opouštět. Již před rokem se spekulovalo o jeho konci, ale nakonec prokázal loajalitu, když se rozhodl setrvat, aby klubu pomohl v dobách, kdy nemohl kvůli zákazu UEFA posilovat kádr. Tehdy měl zamířit do Manchesteru United a za něj měl přijít z Lyonu Alexandre Lacazette.

Katalánský klub bude nyní napjatě sledovat celou situaci a možná nějaký ten milion přihazovat navíc, aby vytouženou francouzskou hvězdičku přivedl na Camp  Nou. Podle zpráv listu Don Balon je však nyní prioritou získat náhradu za Andrese Iniestu, který po uplynulé sezóně zamířil do Japonska. Jednání jsou údajně ve finální fázi a velmi brzy bude jméno ohlášeno.

O nástupci slavného španělského středopolaře se spekulovalo prakticky celou sezónu a jmen byla celá řada. Nakonec se zdá, že oním vyvoleným bude bosenský záložník Miralem Pjanič z Juventusu. Barcelona za něj má zaplatit 50 milionů eur a k tomu ještě přihodit André Gomese.