Do hry o Lewandowskiho se zapojil další vlivný zájemce. Jakou mezeru s ním chce zalepit?

Do hry o Lewandowskiho se zapojil další vlivný zájemce. Jakou mezeru s ním chce zalepit?

Zájem o devětadvacetiletého polského legionáře graduje a během léta by tak mohl změnit klubové barvy. Někdejší tvář Borussie Dortmund patří již několik let ke klíčové opoře Bayernu Mnichov, ale tlak z okolí sílí a vzduchem létají honosné nabídky, které by mu mohly určit nového zaměstnavatele.

Polský kanonýr má skvělou klubovou vizitku, ale neztratí se ani na mezinárodní úrovni. V kvalifikaci o MS v Rusku se stal nejlepším střelcem a jeho zem od něj očekává, že ji pomůže dostat se ze skupiny do vyřazovací fáze. Pokud se mu na vrcholném turnaji roku zadaří, může jeho cena rapidně stoupnout.

Prakticky celé jaro bylo jeho jméno spojováno s Realem Madrid. Do tohoto klubu ho chtěl přivést především jeho agent, který několikrát se zástupci španělského giganta jednal. Vedení bavorského velkoklubu ale o jeho odchodu slyšet nechce, ačkoliv se musí obávat dále, neboť ve hře je další zájemce.

V posledních týdnech je jméno argentinského kanonýrka Gonzala Higuaína spojováno s londýnskou Chelsea. Samotný hráč se nechal slyšet, že by se nové výzvě nebránil. Opačným směrem by mohl putovat Álvaro Morata, který se však netěší dobré formě a jeho budoucnost je nejasná. V Turíně by však mohl restartovat svou kariéru, neboť se mu na této adrese v minulosti dařilo.

Juventus však nechce vsázet všechno na nejasnou kartu a list  Corriere Dello Sport přišel s informacemi, že Bianconeri mají spadeno právě na hlavní palebnou sílu Bayernu Mnichov. Pokud by Higuaín skutečně odešel, mohl by být Lewandowski vykoupen za částku 80 milionů eur. Právě taková suma prý byla nabídnuta do Bavorska.