Ambiciózní Nigerijci a sex s Ruskami? Až na kapitána Obi Mikela panuje přísný zákaz

Když britský expert pro bezpečnost a rozvědku Anthony Gleese povídal o tom, že se mohou Rusové snažit vyslat k reprezentantům Albionu svůdné dívky, aby narušili soustředění anglických hvězd, znepokojilo to také hlavního trenéra Nigérie Gernota Rohra.

Ambiciózní Nigerijci a sex s Ruskami? Až na kapitána Obi Mikela panuje přísný zákaz

Německý kouč, který rozvrhl tábor v sanatoriu Istočnik ve městě Jassentuki na úplatí Kavkazu, proto zakázal svým svěřencům sexuální styk s ruskými ženami. Jestli tedy měli Ighalo, Musa, Iheanacho či Moses právě takové myšlenky, budou si muset nechat zajít chuť...

Ambiciózní Nigerijci, kteří ve středu změří síly s českou reprezentací, by rádi vylepšili maximum, kterým je osmifinále z let 2014, 1998 a 1994. "Máme na to, abychom udělali pěkný výsledek. Našemu společnému cíli ale musíme podřídit úplně všechno. Proto nedovolím, aby si do našeho komplexu k sobě hráči zvali ruské ženy," uvedl webem sport.cz citovaný čtyřiašedesátiletý stratég, který dovedl Zelené orli k šesté účasti na světovém mistrovství.

Jedna výjimka se však přeci jen najde. Dostane ji velezkušený kapitán Obi Mikel. A důvod privilegia pro jednatřicetiletého záložníka s dlouhou minulostí v Chelsea, který nyní hájí barvy čínského Tianjinu Teda? "Jen na našeho kapitána Obi Mikela se tento zákaz nevztahuje. Jeho přítelkyně je totiž z Ruska," vysvětlil někdejší stratég Boreaux, Nice či Young Boys Bern, který už seděl i na lavičkách Gabonu, Burkiny Faso a Nigeru.