Ramos je idiot, hlásí hvězda Liverpoolu

Ramos je idiot, hlásí hvězda Liverpoolu

Finále Ligy mistrů už je dávno minulostí, přesto i po několika týdnech vzbuzuje emoce. Nejde jen o obří hrubky Lorise Kariuse, které stály Liverpool šanci na lepší výsledek, ale i zákroky Sergia Ramose. Španělský stoper nejprve vyřadil ze hry ofenzivní hvězdu Reds Mohameda Salaha a poté ve vzdušném souboji atakoval právě gólmana anglického týmu, který měl pak údajně zápas dohrávat s otřesem mozku. Není se proto co divit, že Ramosovi nemůže přijít na jméno řada lidí, včetně útočníka Roberta Firmina.

Toho nadzvedlo ze židle Ramosovo vyjádření, když řekl: „Brankář řekne, že byl omráčen po srážce se mnou. Příště může třeba Firmino říci, že má chřipku, protože na něj upadla kapka mého potu," prohodil jízlivě v rozhovoru pro deník AS.

A to se brazilskému útočníkovi nelíbilo a stopera Realu označil za idiota. „Raději se jakýmkoli komentářům vyhýbám, ale v tomto případě udělám výjimku,“ začal během tiskové konference brazilské reprezentace v Londýně.

„Myslím si, že je idiot, když pronese něco takového, ale to je v pohodě,“ pokračoval Firmino, který se na Anfield Road možná brzy potká s dalším krajanem.

Kariusův osud v červeném dresu je totiž více než nahnutý a manažer klubu Jürgen Klopp už shání nového brankáře. Tím by mohl být Alisson z AS Řím. „Občas spolu na toto téma mluvíme a žertujeme. Říkal jsem mu, že ho v Liverpoolu rád uvidím,“ dodal Firmino.