Z lavičky Barcelony do základní sestavy Southamptonu?

Z lavičky Barcelony do základní sestavy Southamptonu?

Southamptonu, který letos skončil v tabulce až sedmnáctý a s pouhými sedmi tříbodovými zisky a notně negativním skóre byl rád, že se zachránil, by se líbil v kádru čtyřiadvacetiletý barcelonský útočník Paco Alcácer.

Britský list The Mirror napsal, že manažer Saints Mark Hughes by rád podepsal člena širšího kádru španělské reprezentace a nabídl mu větší herní vytížení, než se mu na katalánském Camp Nou dostává.

Pokud by vábení ze St. Mary´s Stadium vyslyšel, pobyt mezi jedenácti vyvolenými byl byl o poznání blíž než ve Španělsku. Nejproduktivnějšími útočníky týmu byli v ročníku sedmigólový Austin a pětibólový Gabbiadini.

Bývalý snajpr Getafe a Valencie, jehož si Barca pořídila v létě 2016 za 30 milionů eur, nasbíral během dvou ligových sezon jen sedmatřicet vystoupení a čtrnáct pobytů v základní sestavě, což není mnoho.

V nedávno skončené sezoně ho kouč Enersto Valverde poslal do hry sedmnáctkrát, s tím, že is na své konto připsal čtyři trefy a nenapodobil tak svou úvodní sezonu se šesti přesnými zásahy.

Pokud jde o Premier League, nynější kolega Messiho se Suárezem je spojován také s West Hamem United, který nově povede Manuel Pellegrini.