Olomouc se dotazuje na jihlavského útočníka. Zamíří Dvořák na Hanou?

Olomouc se dotazuje na jihlavského útočníka. Zamíří Dvořák na Hanou?

Jihlava nedokázala vybojovat dostatečný počet bodů, aby setrvala mezi elitou. Sestup do nižší soutěže je pro mnohé velkým šokem, zvláště po vcelku dobrém jaru. Kádr by se mohl rozprchnout, což dokazuje například avizovaný přesun Ikauniekse do Jablonce. Dalším ofenzivním hráčem, který by mohl Ježky opustit, je Pavel Dvořák.

Devětadvacetiletý rodák z Vysokého Mýta zatím neřeší, co se kolem jeho osoby děje, ale samozřejmě ví, že se na něj Olomouc dotazuje. „Zatím není nic konkrétního. Něco se rýsuje, ale hlavně se musí vyjádřit Jihlava. Jako každých bych to chtěl vědět samozřejmě co nejdřív, abych se mohl soustředit jen na fotbal,“ přiznal Dvořák v rozhovoru pro iDnes.

Jihlava bude hrát v nové sezóně druhou nejvyšší soutěž, což není pro každého hráče přílišná motivace. Pokud se naskytne možnost vrátit se rychleji do HET ligy, je hráčova mysl nahlodána, stejně jako v případě Dvořáka.

„Fotbal hraju proto, že mě baví, ale taky je jasné, že každý chce hrát co nejvýš. Pokud by byla možnost zahrát si výš, tak bych asi šel, jako každý. Ale na druhou stranu taky cítím zodpovědnost. Na padáku Jihlavy jsem se podílel i já. Prostě uvidíme, jak to všechno dopadne,“ poukazuje Dvořák na fakt, že není ještě plně rozhodnutý.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.