Znojmo se vytasilo se zvučnou posilou. Kádr obohatí zkušenosti někdejšího reprezentanta

Znojmo se vytasilo se zvučnou posilou. Kádr obohatí zkušenosti někdejšího reprezentanta

Již v nadcházejícím týdnu započne Znojmo letní přípravu na novou sezónu, ve které by rádo bojovlo o návrat do HET ligy. Druholigový celek by rád posiloval na vícero postech a do kabiny přivádí zkušeného někdejšího reprezentanta Michala Ordoše. Vedení tak reaguje na bídné jaro, které Znojmo odsunulo do středu tabulky.

Deváté místo z uplynulého ročníku FNL je pro tento tým málo, proto do svých řad přivádí zkušeného pětatřicetiletého útočníka, od kterého si slibuje nejen branky, ale také zkušenosti, kterými by mohl tým obohatit. Rodák ze Znojma však za tento klub doposud nikdy nehrál.

Svá nejlepší léta prožil Ordoš v Olomouci, kde se také v sezóně 2012/13 stal druhým nejlepším střelcem české nejvyšší soutěže. Tehdy se o něj zajímaly také přední tuzemské kluby, ale on zůstával věrný Olomouci, se kterou zažil také pád a návrat mezi elitu.

V uplynulé sezóně nastupoval v rakouském Retzu a svou lásku ke klubu z Hané nezměnil. Svůj záměr neobléknout dres žádného jiného českého prvoligového celku dodržel a na sklonku kariéry dál přednost druholigovému Znojmu.