Třetí posila pro United na cestě? Lukaku lanaří krajana k Devils

Manchester United pod vedením Josého Mourinha mocně nakupuje, což dokazuje i letošní letní přestupové období. Ještě ani pořádně nezačalo a na Old Trafford se stěhoval Fred a Diego Dalot. Speciálně pak Brazilec z Šachtaru Doněck byl velice vítanou posilou fanoušky Ďáblů. No a nyní se rýsuje další přestupová bomba, v níž by mohl mít prsty i Romelo Lukaku. Do Divadlo snů by se na pár her mohl zastavit i Toby Alderweireld. United by to mělo vyjít zhruba na 50 miliónů liber.

Třetí posila pro United na cestě? Lukaku lanaří krajana k Devils

Belgický stoper ve službách Spurs si dlouhodobě říká o zájem gigantů, k nimž se samozřejmě začínají řadit i samotní Kohouti, ale přeci jen ještě nedosahují na ty nejvyšší příčky, které by urostlému obránci mohli zajistit na Old Trafford.

Lepší platové podmínky, útok na titul a především útok na zrušení nadvlády Realu Madrid v Lize mistrů. To vše by mohl zlanařit Tobyho, jak mu přezdívá většina fanoušků a novinářu pro jeho na výslovnost složité příjmení.

Velkou roli by v přestupu mohl sehrát i fakt, že se aktuálně vyjednává před MS v Rusku, kde je Toby v kontaktu s Romelem Lukaku a Marouanne Fellainim. Dvěma muži, jejichž zaměstnavatelem je Manchester United. Ti dva zcela jistě lanaří svého krajana do nového celku, ale opozice je více než početná. Hned dvojice Vertonghen - Dembelé by raději setrvání Alderweirelda v Tottenhamu.

Možná napoví i výkony Tobyho na MS, které by mohly zamávat s již tak dost vysokou přestupovou částkou.