Pérez prý Ronalda na Old Trafford pustí. Jaké si ale stanovil podmínky?

Již několik týdnů fanoušci Bílého baletu spekulují o setrvání své největší hvězdičky na San Bernabeu. Ronaldo bezprostředně po třetím triumfu v Lize mistrů v řadě naznačil, že další sezónu může hrát již v jiných klubových barvách. Přestože se to zdálo zpočátku nemyslitelné, nyní se zdá, že by k jeho odchodu skutečně mohlo dojít.

Pérez prý Ronalda na Old Trafford pustí. Jaké si ale stanovil podmínky?

Ronaldo prý požaduje lepší platové ohodnocení, aby se vyrovnal Neymarovi a Messimu. Real sice přispěchal s vylepšenou smlouvou, ale mezd obou zmíněných nedosahovala, proto je stále více pravděpodobnější, že portugalský legionář skutečně španělský královský klub opustí.

Manchester United se netají zájmem přivést tuto hvězdičku zpět na Old Trafford. Ronaldo v rozhovorech vždy rád vzpomíná na své období u Rudých ďáblů a rozhodně by se opětovné spolupráci nebránil. Zámožný ostrovní klub by také mohl přistoupit na jeho požadavky a vytoužený honorář mu nabídnout.

Jediným problémem je nyní prezident Realu Florentino Pérez. Ten sice hodlá přivést Neymara, který by Ronalda dokázal zastoupit, ale tak lehce se ho vzdávat nechce. Podle informací Evening News dostal Ronaldo povolení odcestovat a jednat o svém přesunu na Old Traffrod, ale Pérez chce opačným směrem za jeho uvolnění získat španělského brankáře Davida de Geu a 100 milionů eur k tomu.