Mbappé by mohl vyřešit finanční problémy PSG. Kdo stojí v popředí fronty?

Mbappé by mohl vyřešit finanční problémy PSG. Kdo stojí v popředí fronty?

Manchester United plánuje před novou sezónou výrazně posílit ofenzivní stránku kádru. S Rudými ďábly je hojně spojován Cristiano Ronaldo, ale delší dobu média skloňují také jméno Garetha Balea. Nepředpokládá se, že by se oba na tuto adresu dostavili, ale jeden by mohl. Jeho parťákem by pak podle dalších spekulací mohl být mladičký Francouz Kylian Mbappé.

Na trhu se může pořádně zamíchat kartami a většina velkých klubů si pozměňovat útočníky. Když nahlédneme do šuplíku se spekulacemi, tak Salah byl spojován s Realem, ale představa, že bude hrát v jednom týmu s Ramosem je asi nepředstavitelná nejen pro hráče. Neymar by mohl do Realu přijít také, ale astronomická cenovka může odpudit i španělský královský klub.

Higuaín je spojován s Chelsea, jeho místo by mohl zastat z opačného směru Morata, ale hovoří se také o Icardim. Vraťme se ale na půdu pařížského velkoklubu, který má za sebou sezónu, kterou lze hodnotit rozporuplně. Ligový titul je super, ale v Lize mistrů to opět nebyla žádná sláva. Klub je však podle zákulisních informací ve finančních problémech a potřebuje nutně vyrovnat své hospodaření, aby nebyl penalizován v rámci dodržování fair play, které stanovila UEFA.

Rudí ďáblové podle listu Don Balon hodlají využít vzniklé situace a vykoupit Mbappého, který ještě před rokem řádil v barvách Monaka. Do Paříže údajně již José Mourinho zaslal nabídku ve výši 190 milionů eur a navíc přihodil i francouzského útočníka Anthonyho Martiala. Vedení PSG nyní analyzuje celou situaci a vyhodnocuje, jestli bude muset perspektivního mladíka na Ostrovy poslat.