Nová tvář v Doosan aréně Pernica o shybech: Na ty jsem snad nejhorší v lize

Ligový šampion ze Štruncových sadů dosud představil Luďka Pernicu, Ubonga Ekpaie, Romana Procházku a Dominika Janoška, jehož však zatím nechává zapůjčeného ve Slovácku.

Nová tvář v Doosan aréně Pernica o shybech: Na ty jsem snad nejhorší v lize

Tento týden už hráči Viktorie absolvovali fyzické testy, s tím, že oficiální příprava pod Pavlem Vrbou odstartuje v pátek.

Dnes již exjablonecký stoper, který se západočeskému souboru upsal již v zimě, funkční testy ani posilovnu nemusí a nebál se to veřejně přiznat...

"Nejsem žádný svalnatec. Druhá fáze byla snad ještě horší, to není nic pro mě. Shyby se mi nedaří, na ty jsem snad nejhorší v lize. Tohle a třeba dřepy na jedné noze s činkami, to je pro mě smrt," uvedl na stránkách iSport.cz nový kolega Limberského, Řezníka, Hubníka a spol., jenž je trojnásobným neúspěšným finalistou domácího poháru.

Někdejší obránce Zbrojovky Brno, ve které poprvé nakoukl do profesionálního fotbalu, už se přeci jen těší na míč. "V pátek se všichni sejdeme a těším se, až se s každým pozdravím. Nová kabina, nové angažmá, noví kluci. Začneme trénovat s balonem, to bude určitě příjemnější," doplnil ve Sportu186 centimetrů vysoký zadák, kterého čeká první zápas za Plzeň příští týden v úterý na hřišti Doubravky.