Odmítl jsem Real i Chelsea, prozradil nečekaně šéf Staré dámy

Aktivní ligový ročník nám již oznámil svůj konec a my jsme se z něho mohli dozvědět hned několik věcí. Opět se jednalo jak o fyzicky, tak i psychicky velmi náročnou práci, která si na trenérech velkých týmů vybrala svou daň, přičemž jeden z nich už se rozhodl předat otěže někomu dalšímu. Tím někým dalším mohl být i současný lodivod Juventusu, který nám prozradil, že tuto příležitost odmítl.

Odmítl jsem Real i Chelsea, prozradil nečekaně šéf Staré dámy

Massimiliano Allegri je italský fotbalový trenér, který již čtyři roky vede Starou dámu. Během tohoto období v ligové sezoně ani jednou nezaváhal a vždy obsadil první příčku, díky čemuž si vysloužil řadu uznání. Toho si všimlo jak vedení londýnské Chelsea, jež opět jednou po mistrovské sezoně zažila herní úpadek, tak i vedení Bílého baletu, které pro změnu nečekaně rozdělilo svojí cestu se Zinedine Zidanem.

„Real Madrid a Chelsea? Řekněme, že jsem místo jim řekl ano Juventusu,“ prozradil Allegri. „Promluvil jsem si s naším prezidentem a dohodli jsme se na tom, co by bylo nejlepší pro obě strany. Bylo to rozhodnutí, nad nímž jsem nemusel ani dlouho uvažovat, protože jsem tu chtěl zůstat,“ doplnil.

„Jsem si vědom toho, po čem toužím, a jsem vděčný za to, že mi to bylo umožněno. V každém případě jsem rád i za zájem Realu, který o mě projevil, a co se Chelsea týká, té už bylo jednoduché potvrdit jenom mé rozhodnutí zůstat v klubu,“ dodal.

Nyní už tedy nemůže být snad žádných pochyb o tom, že se Stará dáma vydá do boje o svůj osmý titul v řadě společně s Massimilianem Allegrim v jejím čele. O tom, jak posílá konkurence, se ještě neví, avšak během léta můžeme čekat ještě spoustu změn. Ty se mimo jiné budou týkat i Juventusu, neboť i on se pokusí omladit svůj kádr.