Další rána pro Liverpool! Jeho útočná opora nevyloučila možný odchod z klubu

Další rána pro Liverpool! Jeho útočná opora nevyloučila možný odchod z klubu

Liverpool se již dlouhá léta pokouší o to, aby se mohl konečně vrátit zpátky na výsluní, a když se vyskytnou nějaké náznaky, že by to šlo, tak jej opustí jeho největší opory. Po Luisi Suárezovi nebo Phillippe Coutinhovi by se na odchod mohl dát i senegalský křídelník, který v klubu působí teprve dva roky.

Sadio Mané podobně jako jeho útočný kolega Mohamed Salah nebo Roberto Firmino patří mezi obávanou útočnou trojici, která nejen v Premier League, ale hlavně v Lize mistrů strašila obrany soupeřů. Svými rychlými nohami a drzými průniky dokázali vždy najít skulinku, která by znamenala nadšení z gólového zakončení ve prospěch svého týmu, a právě této výjimečnosti si všiml celý širý svět.

Pokud se zaměříme na konkrétní zájem, ten patří Realu Madrid, jenž byl údajně s šestadvacetiletým hráčem domluven na podmínkách přestupu, ovšem to ještě bylo v případě, kdy stál u čela kormidla Zinedine Zidane, jenž jak je známo tým už opustil.

S ohledem na Zidanův odchod se všichni začali domnívat, že to ukončilo i veškeré zájmy ze strany Bílého baletu o zisk nadaného hráče, ovšem pro něj samotného se jednalo o probuzení nových pocitů, které je teď těžké utišit.

„V Liverpoolu se mi líbí, ale jak jsem už jednou naznačil, mým cílem je vyhrávat trofeje a obzvláště Ligu mistrů. Proto nikdy nevíte, co vám přinese vaše budoucnost,“ sdělil odhodlaně.

Sadio se teď patrně jako ostatní reprezentanti na MS bude soustředit na veledůležitá utkání, která jej čekají, avšak poté se k přestupovým spekulacím ještě vrátí.

„V Lize mistrů jsme prohráli proti nejlepšímu týmu světa. Ta porážka sice bolela, ale už nyní stojím před novými výzvami. Je na čase se plně soustředit na zápasy Senegalu a  pak uvidíme, co má budoucnost přinese,“ zopakoval.