Rada se smiřuje se ztrátou Zeleného, Slavia i Plzeň ale ví, že musí jít přes 20 milionů

Rada se smiřuje se ztrátou Zeleného, Slavia i Plzeň ale ví, že musí jít přes 20 milionů

Jablonec, který čeká základní skupina Evropské ligy, ví, že přijde o levého beka Jaroslava Zeleného, který obléká zelenobílé barvy teprve od úvodu roku 2017.

Nynější zásadní otázka je pouze taková, zda posílí mistra ze západočeské Doosan arény, nebo vicemistra z vršovického Edenu.

Protože je šéf severočeské značky Miroslav Pelta v situaci, kdy za každou cenu prodávat nemusí, za oporu zadních řad souboru trenéra Petra Rady si může říci i částku, která přesáhne 20 milionů korun.

Sešívaní mají o svůj cíl ze Střelnice zájem již od jarní části. Ačkoliv se po problémech vlastníků přestupová politika Slavia nerozjela včas, nyní již vše znovu nabírá obrátky a Vladimírem Coufalem posilování jistě neskončí.

Ač je ve Vršovicích také reprezentant Jan Bořil, kouč Jindřich Trpišovský by rád měl náhradu a dostatečnou alternativu. Samotný fotbalista je myšlence k dalšímu kariérnímu kroku nakloněn.

Zájem však projevuje také západočeská dvojice Adolf Šádek a Pavel Vrba, která se stará o zkvalitňování kádru ve Štruncových sadech. Úřadující šampion potřebuje omladit kádr a pětadvacetiletý obránce s minulostí v Hradci Králové a Karviné se zdá být ideální volbou.