Bayern naslouchá žádostem Barcelony, ale není to zadarmo. Vrátí se ztracený syn na Camp Nou?

Bayern naslouchá žádostem Barcelony, ale není to zadarmo. Vrátí se ztracený syn na Camp Nou?

Barcelona se již delší dobu zajímá o svého ztraceného syna. Thiago Alcantara odešel do Bayernu Mnichov již před lety spolu s Pepem Guardiolou, ale nyní se zdá, že by se mohl na Camp Nou vrátit. Několikrát sám přiznal, že by tuto cestu rád absolvoval, ale bavorský gigant nechtěl o jeho uvolnění ani slyšet. Nyní přeci jen žádostem katalánského klubu a hráče naslouchá.

Barcelona chtěla ukořit před novou sezónou Antoina Griezmanna z Atlétika Madrid, ale francouzský kanonýr po dlouhém rozhodování projevil chuť zůstat u svého současného chlebodárce. Podle listu Marca si vedení aktuálního mistra LaLigy stanovila za hlavní cíl letního přestupového okna právě vykoupení Thiaga z Bayernu.

Bayern se nechal slyšet, že kreativního záložníka klidně uvolní, ale ochotu chce vykompenzovat penězi. Za španělského legionáře požaduje 70 milionů eur, jinak ho využije i v další sezóně a Barcelona bude muset svůj zrak obrátit jinam.

Zmiňované Atlétiko před několika dny vypálilo Barceloně rybník, když z Monaka získalo Thomase Lemara. Právě on figuroval na listině katalánského klubu a byl hojně s Camp Nou spojován. Vedení Barcelony již naznačilo, že hodlá být na hráčském trhu aktivnější a nechce si nechat všechny vytipované hráče proklouznout mezi prsty.