Opavský kapitán Kuzmanovič spekulace o konci neřeší: Nic konkrétního zatím stejně není

Devětadvacetiletý ofenzivní hráč Opavy Nemanja Kuzmanovič vstřelil v uplynulém ročníku Fotbalové národní ligy 18 branek a jednu trefu přidal také v MOl Cupu. A přesně tato čísla mu stačilo ke statusu nejlepšího střelce Moravskoslezského kraje.

Opavský kapitán Kuzmanovič spekulace o konci neřeší: Nic konkrétního zatím stejně není

"Vyhrát jakoukoliv soutěž je zajímavé. Hlavně mě baví vyhrávat. Osmnáct je můj rekord, to je super. Jsem samozřejmě moc rád, ale pro mě je nejvíce pohár, který jsme zvedli za prvenství v národní lize, ten postup z prvního místa do ligy," pronesl srbský rodák, jehož slova vyšla na idnes.cz.

"Svědčí to o tom, jaký fotbal jsme minulou sezonu hráli, že jsme mančaft, který umí dávat góly, který hraje fotbal. V našem mužstvu je mezi útočníky opravdu velká kvalita, jen se podívejte, kolik kluků dalo přes deset gólů. To je fantazie. Celý mančaft hraje útočně, což je fotbal, jakým bychom se chtěli prezentovat i v lize," nechal se slyšet ostřílený fotbalista.

Svěřenec kouče Romana Skuhravého je současným opravským kapitánem. "Snažil jsem se týmu co nejvíce pomáhat, slovně, morálně a tak. Když máte tu pásku na ruce, tak se od vás čeká ještě více, dvakrát tolik," pokračoval na stránkách idnes.cz kolega Zavadila, Smoly, Kayamby a spol.

Otázkou však může být, zda na současné adrese vůbec vydrží. Zájem totiž mají i jiné značky. "To neřeším. Nic konkrétního zatím stejně není. A nechci spekulovat. Jsem v Opavě a jsem tady šťastný, protože tu mám svůj domov," doplnil na serveru idnes.cz hráč, jenž už žije v Česku šest let.

Nijak mu nevadilo ani kratší dovolená. "Trenér má nějaký systém a ví, kolik potřebuje času, aby nás co nejlépe připravil. Sice jsme o ty čtyři dny měli kratší dovolenou než ostatní, ale nedá se nic dělat. Je to naše práce," uzavřel Kuzmanovič, jehož ve druhé lize v minulém období přestřílel pouze Jan Pázler.