Pod Eiffelovkou už hrát nechci. Přesně tato slova slyšel prezident Paříže od Neymara

Pod Eiffelovkou už hrát nechci. Přesně tato slova slyšel prezident Paříže od Neymara

Neymar hodlá opustit pařížský Park princů již po roce služeb a to i navzdory skutečnosti, že má pod Eiffelovkou platnou smlouvu ještě na příští čtyři sezony, konkrétně do konce června 2022.

S informací o úmyslech šestadvacetileté brazilské hvězdy, za kterou zaplatil tým PSG astronomických 222 milionů eur, přišel španělský žurnalista Josep Pedrerol.

"Real Madrid trpělivě čekal na gesto Neymara, který měl prezidentovi Paris Saint-Germain říci: Chci odejít. Tato slova mu pověděl během mistrovských oslav klubu," ozřejmil novinář v televizním pořadu El Chiringuito de Jugones.

"Neymar mluvil s prvním mužem PSG a jasně mu řekl: V Paříži nejsem spokojený a ve francouzské lize se necítím šťastný. Chtěl bych odejít a chtěl bych, abyste mi dali povolení. Tato slova mu Neymar sdělil osobně," pokračoval Pedrerol.

To vše s dodatkem, že prezident Nasser Al-Khelaifi, který už do Francie přivábil celou plejádu hvězd, to nepovažuje za rozumný krok, nesouhlasí s tím a chce, aby bývalý gólostroj Barcelony či Santosu pokračoval na současné adrese i po hlavním letním přestupovém okně.

Vedení největšího zájemce ze San Bernabéu na čele s prezidentem Florentino Pérezem nyní vyčkává na další Kanárkův čin a očekává se, že druhý nejlepší střelec brazilské historie na pařížskéh představitele zatlačí ještě více.