Škrtel konečně vnesl světlo do své budoucnosti. Byly námluvy s Gerrardem fáma, nebo ne?

Škrtel konečně vnesl světlo do své budoucnosti. Byly námluvy s Gerrardem fáma, nebo ne?

Velezkušený Martin Škrtel si postěžoval, že měl jen za minulý soutěžní ročník tolik zdravotních problémů jako za osm let v Premier League. Na novou sezonu by však měl být spoluhráč Soldada, Valbueny či Isly připraven a bude mít ambice jak v turecké lize (v tomto případě mistrovské), tak v Lize mistrů.

Jeho případný přestup do Glasgow Rangers, kam ho lákal nový trenér Jezdců Steven Gerrard, už je tak definitivně pasé. "Bavili jsme se spolu, psali si esemesky, ale nikdy to nebylo tak horké, že by to bylo na spadnutí," ozřejmil bývalý stoper Trenčína, Zenitu Petrohrad či Liverpoolu.

"Zájem z jeho strany byl, to ano, ale všechno je to složitější," doplnil velezkušený slovenský reprezentant, jenž se v národním mužstvu blíží jubilejní stovce startů.

Třiatřicetiletého rodáka z Handlové tak čeká v Süper Lig třetí kalendářní období v řadě. "Na budoucnosti se nic nemění. Pořád mám smlouvu ve Fenerbahce. Běží ještě jednu sezonu a nechystám se ji porušit. Vždy se něco řeší, ale že by bylo něco konkrétního, to se nedá říct," pronesl defenzivní specialista úřadujícího vicemistra země.

"Už hodněkrát jsem říkal, že jsme v Turecku s rodinou spokojení a šťastní. Přemýšlet nad změnou je bezpředmětné," uzavřel Škrtel, jenž na právě probíhajícím světovém šampionátu drží palce Uruguayi a Anglii.