Fabianski nechce přerušovat svou šňůru v Premier League a vrací se do Londýna...

Fabianski nechce přerušovat svou šňůru v Premier League a vrací se do Londýna...

Bývalý brankář Lechu Poznaň či Legie Varšava Lukasz Fabianski už je součástí Premier League nepřetržitě od léta 2007, čili jedenáct let.

A nejvyšší anlickou soutěž by 190 centimetrů vysoký polský reprezentant neměl opustit i přesto, že se s velšským Swansea City poroučel po čtyřech letech do Championship.

Strážce svatyně, který strávil v Arsenalu sedm dlouhých let, totiž změní dres a zamíří opět do Londýna, kde se ho ujme West Ham United, na jehož soupisce je v tuto chvíli několik světoznámých hráčů.

Kladiváři, které nově vede ostrovní navrátilec Manuel Pellegrini, by měli podle serveru skysports.com za třiatřicetiletého krajana Szczesného, Lewandowského, Blaszczykowského a spol. vysázet 7 milionů liber.

Tradiční britský klub, který si tento týden pořídil za klubový rekord 25 milionů eur také jednadvacetiletého stopera Toulouse Issu Diopa, začíná nový ročník Premier League 8. srpna na liverpoolském Anfield Road.

Ještě předtím ho však čekají přípravné duely s Winterthurem, Wycombe Wanderers, Prestonem, Aston Villou či Ipswichem. A polský nástupce Joe Harta už by měl být u toho...