Messi prý dal jasně najevo, že Salaha v Barceloně nechce. Proč kanonýra odmítá?

Messi prý dal jasně najevo, že Salaha v Barceloně nechce. Proč kanonýra odmítá?

Na světovém šampionátu je blíže postupu ze skupiny zatím Messi, přestože je zřejmé, že Salah umí kopat penalty lépe jak on. Tak by se dalo s nadsázkou charakterizovat vystoupení obou zmíněných ve svých prvních utkáních v Rusku. V případě Salaha to byl druhý zápas jeho týmu, proto se zdá, že možnost postupu již není reálná. Vraťme se ale do klubové sféry, neboť se proslýchá, že Messi může být tím hlavním elementem, který Salahovi zatrhne Camp Nou.

Salah byl v uplynulé sezóně vyhlášen nejlepším hráčem na Ostrovech. Není se čemu divit, neboť jeho statistiky velebí především brankové hody. Egyptský kanonýr byl dlouhou dobu spojován s přesunem do Realu, ale střet s Ramosem během finále Ligy mistrů tento tah asi zhatil. Salah se pár dní po duelu v Kyjevě nechal slyšet, že v takovém týmu hrát nikdy nechce.

Samozřejmě se ihned začalo spekulovat o tom, že by mohl z Anfield  Road zamířit ke konkurenci na Camp Nou. Zvěsti nabírali na intenzitě po rozhodnutí Griezmanna setrvat v Atlétiku. Problém je však v tom, že Messi je proti jeho příchodu, což by mohlo výrazně ovlivnit realizaci transferu.

Messi egyptskou hvězdu ve svém týmu nechce, neboť se domnívá, že by vedení nemělo kupovat hráče, který bude stát více jak 200 milionů liber. Argentinská ikona se domnívá, že by to neprospělo týmu a Salah by mohl také propadnout pod tíhou očekávání. List Don Balon přišel se zprávou, že Messi již komunikoval s vedením a koučem Valverdem, aby tento případný transfer zhatil.