Barák by mohl v Serii A převlékat trikot hned po roce. Kdo za něj nabízí 15 milionů eur?

V současné době obsahuje soupiska Udinese Calcio hned dva české reprezentační záložníky. Za pár týdnů však může být všechno jinak...

Barák by mohl v Serii A převlékat trikot hned po roce. Kdo za něj nabízí 15 milionů eur?

Kromě dvaadvacetiletého Jakuba Jankta, jenž zakončil sezonu Serie A s bilancí 36 startů a 4 branek, je totiž spojován s odchodem také o rok starší Antonín Barák, který přetavil čtyřiatřicet vystoupení v 7 tref.

Ačkoliv Udine nezažilo zrovna povedený ročník a zejména závěr nejvyšší italské soutěže mužstvu hrubě nevyšel, samotný odchovanec Příbrami s krátkou minulostí ve Vlašimi či Slavii nezažil špatný rok.

A protože na Apeninském poloostrově obstál, tamním tiskem probíhají spekulace ohledně jeho úprku za lepším. Čtrnácté Udinese by mohl vyměnit za devátý FC Turín, na jehož trenérské lavičce sedí bývalý stratég Neapole, Interu Milán či Watfordu Walter Mazzarri.

Jak zaznělo na transfermarketweb.com, přestupová suma by se mohla klidně vyšplhat až na 15 milionů eur. Vedení klubu z Dacie Areny pro necelých 26 tisíc diváků by tak na jeho osobě rozhodně neprodělalo.

Turín čeká v letní přípravě i duel s neúspěšným finalistou Ligy mistrů Liverpoolem. Že by u toho byl už i 190 centimetrů vysoký blonďák?