Nejlepší záložník na turnaji je spojován s odchodem. Vrátí se ke Kohoutům nebo jej uloví Bayern?

Nejlepší záložník na turnaji je spojován s odchodem. Vrátí se ke Kohoutům nebo jej uloví Bayern?

Kapitán chorvatské reprezentace Luka Modrič má životní formu. Poté, co vyhrál svůj čtvrtý pohár pro vítěze Ligy mistrů s Realem Madrid, táhne svůj národ k senzačním výsledkům na mistrovství světa. Bude ale i nadále platit spojení Modrič - Real Madrid? Nemuselo by.

Jeden z nejlepších záložníků na světě před deseti lety po mistrovství Evropy přestoupil z Dinama Záhřeb do anglického Tottenhamu, o čtyři roky putoval na Santiago Bernabeu. Po dalších šesti sezónách by se mohl pakovat. Ale kam?

Pravděpodobný je i návrat do Tottenhamu! Kohouti o svou legendu projevují zájem a navzdory jeho věku jsou ochotni zaplatit nemalé peníze. Jenže si na něj brousí zuby i nový trenér Bayernu Mnichov, mimo jiné Chorvat, Niko Kovač. Je ale extrémně nepravděpodobné, že se jej bude chtít Julen Lopetegui zbavit. Vyhoví tedy Modrič zájmu toho kouče nebo toho druhého? Nebo bude věrný Los Blancos?

Toť otázky. Modrič se momentálně soustředí jen na zatím úspěšné mistrovství světa, po skončení turnaje ale bude řešit svou budoucnost a zatím nenastínil vůbec nic. Autor dvou branek na turnaji a téměř bezchybný středopolař chorvatských Vatrenů je i přes svou skromnost a mediální nevýraznost jednou z největších hvězd fotbalu.