Mexická raketa se může ještě před koncem MS skvěle prodat. Kteří dravci ho už oťukávají?

Mexická raketa se může ještě před koncem MS skvěle prodat. Kteří dravci ho už oťukávají?

Ještě před pár týdny ho znalo jen pár fanoušků mexické reprezentace a nizozemské nejvyšší soutěže. Dvaadvacetileté křídlo však dokázalo jedinou brankou utkání obrat o body Němce a také v utkání s Jižní Koreou byl vidět. Hvězdička PSV je rázem velice žádaným artiklem na přestupovém trhu a mohla by se dočkat zajímavé nabídky ještě před koncem světového šampionátu v Rusku.

Běžela 35. minuta ostře sledovaného duelu mezi Mexikem a Německem. Středoamerický tým aktuální mistry světa trápil a rychlými výpady ohrožoval jeho branku. Právě v této minutě po další rychlé kombinaci našel Hernández Lozana a ten překonal bezmocného Neuera a obstaral nečekané tři body pro svou zemi.

Křídlo PSV se stalo hrdinou všech fanoušků v zelených dresech a klubová generalita v Evropě samozřejmě nezůstala klidná. Podle celé řady médií se o Lozana začaly zajímat velkokluby z Anglie a Španělska. Hráče bedlivě monitoruje Barcelona a Real a PSV už jen zvažuje, za jaký balík svou hvězdičku uvolní.

Podle listu Don Balon by ale oba španělské giganty mohl trumfnout Manchester City, neboť hráč v jednom z rozhovorů přiznal, že ho láká si zahrát v Premier League. Právě na Etihad Stadium by mohli mít dobrou pozici pro vyjednávání, neboť Lozano je velkým fanouškem kouče Pepa Gueardioly. Pokud Mexiko postoupí do vyřazovací fáze a bude vrcholným turnajem v Rusku kráčet směle dál, může jeho cena narůstat. Už nyní se skloňuje částka 50 milionů liber.