Mexická raketa se může ještě před koncem MS skvěle prodat. Kteří dravci ho už oťukávají?

Ještě před pár týdny ho znalo jen pár fanoušků mexické reprezentace a nizozemské nejvyšší soutěže. Dvaadvacetileté křídlo však dokázalo jedinou brankou utkání obrat o body Němce a také v utkání s Jižní Koreou byl vidět. Hvězdička PSV je rázem velice žádaným artiklem na přestupovém trhu a mohla by se dočkat zajímavé nabídky ještě před koncem světového šampionátu v Rusku.

Mexická raketa se může ještě před koncem MS skvěle prodat. Kteří dravci ho už oťukávají?

Běžela 35. minuta ostře sledovaného duelu mezi Mexikem a Německem. Středoamerický tým aktuální mistry světa trápil a rychlými výpady ohrožoval jeho branku. Právě v této minutě po další rychlé kombinaci našel Hernández Lozana a ten překonal bezmocného Neuera a obstaral nečekané tři body pro svou zemi.

Křídlo PSV se stalo hrdinou všech fanoušků v zelených dresech a klubová generalita v Evropě samozřejmě nezůstala klidná. Podle celé řady médií se o Lozana začaly zajímat velkokluby z Anglie a Španělska. Hráče bedlivě monitoruje Barcelona a Real a PSV už jen zvažuje, za jaký balík svou hvězdičku uvolní.

Podle listu Don Balon by ale oba španělské giganty mohl trumfnout Manchester City, neboť hráč v jednom z rozhovorů přiznal, že ho láká si zahrát v Premier League. Právě na Etihad Stadium by mohli mít dobrou pozici pro vyjednávání, neboť Lozano je velkým fanouškem kouče Pepa Gueardioly. Pokud Mexiko postoupí do vyřazovací fáze a bude vrcholným turnajem v Rusku kráčet směle dál, může jeho cena narůstat. Už nyní se skloňuje částka 50 milionů liber.