Pázler nešel ani na Bohemians, ani na Slovan. Bude prodán? Frťala říká, že...

Bývalý vůdce Varnsdorfu Zdenko Frťala má za sebou první dva přípravné zápasy na lavičce východočeských Votroků. Zatímco Hradec Králové v Benátkách nad Jizerou nestačil na Bohemians 1905 (2:7), Slovan Bratislava se mu podařilo udolat na pokutové kopy.

Pázler nešel ani na Bohemians, ani na Slovan. Bude prodán? Frťala říká, že...

Jak v semifinále, tak v souboji o třetí místo se však v sestavě Hradce Králové neobjevil nejlepší střelec Fotbalové národní ligy uplynulého ročníku Jan Pázler, který je spojován s odchodem do nejvyšší soutěže.

Byla důvodem jeho absence právě jednání o přestupu? "O Honzovi se hodně mluví i v tom ohledu, že pro něj existují nabídky, ale zatím je u nás. Nehrál proto, že vím o jeho kvalitách a potřeboval jsem dát prostor jiným hráčům," vysvětlil nový šéf hradecké lavičky.

Připravuje se tedy bývalý kouč Jablonce či Podbrezové právě na podzimní variantu, že se bude muset obejít bez jasně nejlepšího střelce kádru? "Honza je hráčem Hradce Králové a s tím pracujeme," pokračoval Frťala.

Pokud jde o posily, na žádné velké nákupy to před druhou druholigovou sezonou v řadě nevypadá. "Mohou jimi být i naší mladí hráči. Ukáže čas, jak na tomu budeme," podotkl dobře naladěný odborník, jenž se dle svých slov těší na každý den s fotbalem, trénink na hřišti i hráčskou kabinu.