Bayern Mnichov chystá s Realem největší rošádu v historii těchto dvou gigantů

Bayern Mnichov chystá s Realem největší rošádu v historii těchto dvou gigantů

Přestupový trh neutichá ani během světového šampionátu v Rusku. Většina nejlepších hráčů v současné době obléká dresy svých zemí a snaží se uspět na vrcholném turnaji roku, ale v klubové sféře se dál pracuje na plánech, jak co nejlépe před novou sezónou posílit své řady. O čem se spekuluje ve spojitosti s Realem Madrid a Bayernem Mnichov?

Již několik týdnů se hovoří o tom, že kolumbijský kanonýr James Rodríguez by se mohl z hostování v Bavorsku vrátit na San Bernabéu. Přestože samotný hráč, který má za sebou vydařenou sezónu, by rád setrval v barvách bundesligového mistra, Bílý balet chce jednat o jeho návratu a zařazení do základní sestavy.

Mnohem větší humbuk kolem těchto dvou celků však vyvolala možná rošáda. Real chce do týmu přivést nového útočníka, který by nahradil francouzského legionáře Karima Benzemu. O jeho odchodu se spekuluje již delší dobu a mnohdy byl spojen s velkokluby na Ostrovech. První volbou byl Harry Kane, ale Tottenham svou hvězdu uvolňovat nechce.

Real Madrid proto cílí do Bavorska a právě Bayern chce využít jeho zoufalosti ve snaze podepsat nového kanonýrka. Již delší dobu se hovoří o konce Roberta Lewandowskiho, který si chce vynutit přesun. Podle listu Don Balon již německý gigant svolil k jeho uvolnění, pokud španělský královský klub pošle opačným směrem záložníka Toniho Kroose.