Jaké favority MS v Rusku tipovali v kabině Slavie? Někteří jsou stále ještě ve hře

Jaké favority MS v Rusku tipovali v kabině Slavie? Někteří jsou stále ještě ve hře
OBSAHUJE VIDEO

Světový šampionát v Rusku se již dávno přehoupl do vyřazovací fáze. Již ve skupinách nás některé výsledky zaskočily a byli jsme svědky vyřazení některých favoritů. Jisté je, že tento vrcholný turnaj je zatím plný překvapení. Koho tipovali v kabině Slavie za adepta na celkový triumf?

Na turnaji již překvapivě nefiguruje Německo, Argentina, Španělsko či Portugalsko. Díky překvapivým výsledkům a zamotaným skupinám jsme svědky pavouka, který nemá rozhodně rovnoměrné nohy. Na jedné straně je Francie, která potká Uruguay a Belgie změří síly s Brazílií. Vítězové těchto zápasů si to pak rozdají o finále.

Druhá větev je plná zajímavých týmů, ale papírově slabších. Jak se tak zdá, tak by mohla Anglie dokráčet v klidu až do finále a dočkat se po dlouhých letech půstu velkého úspěchu na mezinárodní scéně. Jistého ještě nikdo nic nemá, ale čekají nás bitvy gigantů.

Také v kabině pražského celku sledují hráči v sešívaných dresech dění na vrcholném šampionátu. Pro klubovou televizi prozradili své tipy, a tak se můžeme podívat, kdo už své koně v tomto dostihu nemá nebo naopak.