Schick by mohl v kabině přivítat nového brankáře. Kdo je adeptem na post jedničky?

Římané se stále obávají, že by mohli přijít o současnou jedničku. Brazilský gólman Alisson je v hledáčku hned celé řady elitních evropských velkoklubů a očekává se, že by mohl po světovém šampionátu v Rusku zamířit z italské metropole na zvučnější adresu. Kdo by jej mohl mezi třemi tyčemi nahradit?

Schick by mohl v kabině přivítat nového brankáře. Kdo je adeptem na post jedničky?

Římské AS má za sebou vcelku vydařenou sezónu, neboť v italské nejvyšší soutěži patřilo opět k nejsilnějším týmům a díky třetímu místu v tabulce mu Liga mistrů neunikne. Právě v této soutěže došli až do semifinále, když za sebou překvapivě nechali i hvězdnou Barcelonu.

Díky dobrým výsledkům je o hráče tohoto italského klubu zájem, což však vedení nechce nechat jen tak. Pokud dojde skutečně ke skloňovaným odchodům, hodlá přivést adekvátní náhrady. Alisson je velmi žádaným artiklem, ale každého lze nahradit. Římané si jako jeho náhradu vytipovali dánského gólmana Kaspera Schmeichela, o kterého se zajímá také londýnská Chelsea.

Jednatřicetiletý zkušený gólman byl klíčovou tváří u překvapivého zisku triumfu v Premier League před dvěma lety. O jeho služby je dlouhodobě zájem nejen na Ostrovech, ale Leicester ho zatím ze svého kádru uvolňovat nechtěl. Bude muset přijít zajímavá nabídka, aby byl ze svého závazku vykoupen.