Ronaldo si údajně hledá dům v Turíně. Oblékne v nové sezóně dres Juventusu?

Po třetím triumfu v řadě v Lize mistrů šokoval veřejnost prohlášením, že je čas zvednout kotvy. Portugalský kanonýr v Kyjevě odehrál zřejmě poslední zápas za Bílý balet. Hvězdný útočník je spojován s celou řadou špičkových evropských velkoklubů, ale vše nasvědčuje tomu, že ho pro novou sezónu získá Stará dáma.

Ronaldo si údajně hledá dům v Turíně. Oblékne v nové sezóně dres Juventusu?

V uplynulých dnech se stále častěji začalo hovořit o Juventusu. Ronaldo byl po sezóně spojován spíše s Manchesterem United či PSG, ale zdá se, že ani jeden zámožný celek v jeho odlovu neuspěje. Španělský list Marca přišel se zprávou, že Ronaldo si už hledá v Turíně nový dům, kam by se před novou sezónou přesunul.

Spekulace nabraly na obrátkách začátkem týdne, když se ve španělské televizní relaci Jugones objevil Josep Pederol, který je blízkým přítelem současného prezidenta Realu Florentina Péreze. V přímém přenosu pak zazněla slova, že by měl Ronaldo do Juventusu zamířit za 100 milionů eur.

Hvězdného hráče by měl italský mistr nalákat do Serie A především na plat. V jeho řadách by si polepšil a ročně si přišel na 30 milionů eur. To byl také důvod, proč se Ronaldo cítil v Realu nespokojený, neboť Neymar a Messi pobírají více. Italská média jsou zatím opatrná a nehovoří o hotové věci, ale podle španělských listů by mělo být velmi brzy jasné, jak se kluby domluvily.