Hvězda Liverpoolu říká: Real Madrid je skvělý tým. Naznačuje tím to, že nahradí Ronalda?

Hvězda Liverpoolu říká: Real Madrid je skvělý tým. Naznačuje tím to, že nahradí Ronalda?

Odejde Cristiano Ronaldo do Juventusu Turín? Toť otázka. Real Madrid ale nezávisle na tom řeší, zda přivede novou posilu. Jedna se Realu Madrid dokonce přímo nabízí, aniž by ji Bílý balet kontaktoval!

Jeho jméno je Sadio Mané a i on má vzpomínky na Real Madrid, ač negativní. Jeho Liverpool totiž Bílému baletu podlehl ve finále Ligy mistrů a ušatý pohár tak získala parta okolo Zinedina Zidana a Cristiana Ronalda. Ani jeden z těchto dvou mužů ale s největší pravděpodobností nebude zaměstnancem Realu Madrid, kdežto Sané možná ano. Možná...

Ten má dobré zkušenosti se Southamptonem a Liverpoolem a prosadil se v Premier League, stejně jako kdysi Cristiano Ronaldo. Může být tedy tento Senegalec další hlavní tváří Realu Madrid a jít tedy ve stopách legendárního Portugalce? Podle svých slov by se tomu on sám nebránil...

"Jsem hráčem Liverpoolu a k tomuto týmu se brzy připojím na předsezónní přípravu," začal však Mané. "Real Madrid je ale skvělý tým! Bylo by skvělé si za něj někdy zahrát," pokračoval hráč, jehož Senegal vypadl velmi smolně kvůli většímu množství žlutých karet než Japonsko se stejným počtem bodů i se stejným skóre.

"Nejsem si ale vědom toho, že by se o mně nějak zajímali. Já jsem zatím hráčem Liverpoolu a je otázka, zda tomu tak bude i příští sezónu," vyvrátil Mané zájem Realu navzdory svým slovům. "Opakuji, že jsem členem klubu FC Liverpool," ukončila hvězda LFC.