Potřebujeme ještě dva hráče, říká Pivarník. Kdo má Zbrojovce pomoci vrátit se mezi elitu?

Druhé největší město v republice a srdce Moravy je momentálně na fotbalovém dně, Zbrojovka totiž sestoupila z první ligy a v nadcházející sezóně se bude pokoušet o návrat mezi elitu. Brno to myslí vážně a podniká k tomu příslušné kroky.

Potřebujeme ještě dva hráče, říká Pivarník. Kdo má Zbrojovce pomoci vrátit se mezi elitu?

Zbrojovka se na nadcházející sezónu připravuje například i duelem proti slovenské Skalici. Utkání skončilo 2:2 a kouč Brna Roman Pivarník, jenž dříve vedl například i současného mistra Viktorii Plzeň, mluvil po zápase nejen k samotnému fotbalu, ale i k posilám a ambicím týmu.

"Oba týmy měly v některých pasážích navrch. My svoje šance za stavu 0:0 bohužel zahazovali a pustili soupeře do dvougólového náskoku. Nakonec jsme zápas dotáhli alespoň k remíze," vrátil se Pivarník k zápasu. Hovořil ale i o nových jménech, budoucích posilách a ambicích mužstva.

Je ten kádr finální? "Určitě bychom chtěli ještě posílit do ofenzivy. Přivedli jsme hráče na pozici šest, což jsme potřebovali. Pak přišel Lukáš Magera do útoku a využili jsme také možnosti získat levonohého beka. Magera a Eismann jsou zkušení hráči s vůdčími schopnostmi, oba byli kapitány. Doufám, že nám pomůžou. Dva hráče bychom ale ještě potřebovali," říká trenér Brna, jenž chce dostat Zbrojovku zpět do první ligy.