Nejlepší útočník na světě? Allegri má jasno!

Massimilliano Allegri o jednom útočníkovi prohlašuje, že je to ten nejlepší. Jedná se o pětinásobného vítěze Zlatého míče i Ligy mistrů, mistra Evropy a hlavně hráče, jenž má v nejbližších hodinách podepsat smlouvu s Juventusem.

Nejlepší útočník na světě? Allegri má jasno!

Každému je jasné, že se jedná o Cristiana Ronalda. Právě on je podle Allegriho nejlepší na světě. Vždyť to byl on, kdo vyřadil Juventus z Ligy mistrů a kdo tento klub zničil ve finále Ligy mistrů 2017. Nyní by mohl ničit jiné týmy v dresu Staré dámy.

Vše nasvědčuje tomu, že Cristiano Ronaldo přestoupí do Juventusu za částku přes 100 milionů euro, ročně si přijde na skvělých 30 milionů euro a možná se stane i novým kapitánem Staré dámy. Na zádech by samozřejmě nosil číslo 7 jako je tomu nyní v Realu Madrid i portugalské reprezentaci.

Bude Ronaldo pro italský fotbal přínosem? Bezpochyby ano. A to nejen herním, ale i marketingovým. Italská liga dlouho neměla hvězdu toho nejvyššího kalibru, při vší úctě k Dybalovi, Icardimu či Pogbovi. Nový bůh Turína by měl být oficiálně oznámen jako posila na začátku příštího týdne a po svém návratu z dovolené slavnostně představen na turínském Allianz Stadium.

Massimilliano Allegri se na něj skutečně těší. A to, že o něm Allegri prohlašuje, že je nejlepší, úspěšnému transferu pouze nasvědčuje. Největší přestup fotbalové historie je za dveřmi...